• LCD Kabelis Jilong KL-300T KL-280 KL-280G KL-280H KL-260 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas

LCD Kabelis Jilong KL-300T KL-280 KL-280G KL-280H KL-260 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas

  • €16.06

Saistītie Produkti

Produkta apraksts

  • Modeļa Numurs: JYD-2110SB
  • Preces nosaukums: media converter
  • Saziņas režīms: Full-Duplex&Half-Duplex
  • Viļņa: 1310/1550nm
  • šķiedras ostas: 1. ostas 1,25 G šķiedrvielu SOLT
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Savienotāja Tips: SC/UPC
  • Zīmola Nosaukums: tapirapeco
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Objekta Garumu: 30m
  • Izmērs: 30*12*3
  • Ethernet Ports: 1 10/100/1000M Ethernet ports

Augstas kvalitātes 10/100/1000M Single mode optisko media converter ar sc

Apraksts

Ar Sevnlayer Ethernet media konverteri ir paredzēts, lai pārsūtītu un saņemtu 10/100 /1000Mbps datus, izmantojot vienu

režīms optiskās šķiedras.Elektriskā saskarne būs Auto-Sarunas līdz 10 Mb / s, 100 Mb / s ,1000MEthernet likme

bez jebkādām korekcijām.Optisko interfeisu darbojas 1000Mbps Ethernet ātrums.LED indikatori ir ar nosacījumu,

strauji pārliecinātos par iekārtas darbības statusu.

Funkcijas

1. Plug and play, augsta veiktspēja, Mazs enerģijas patēriņš

2. Saderīga ar IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE8.3ab,IEEE802.3z

3. Saskaņā ar IEEE802.3 (10BASE-T) un IEEE802.3u (100BASE-TX/FX),IEEE 802.3 z/AB

10/100/1000Base-T, 1000Base-SX/LX standartiem

4. Elektrisko ports atbalsta Auto-Sarunas par 10 Mb / s vai 100 Mb / s pilnā dupleksa vai pusduplekso datus.

5. Automātiskais MDI/MDI-X crossover

6. Attālumi līdz: Atkarīgs no SFP

8. LC optiskie savienotāji.

9.5 V-12V LĪDZSTRĀVAS barošanu

10.Statusa LED ' s TX,FX SAITE/ACT, JAUDA,100M,1000M, lai viegli uzraudzīt tīklu status

Tehniskā Specifikācija

Preces Nosaukums 10/100/1000M Vienu Fiber ,Vienā Režīmā, Šķiedrvielu Media Converter Modelis JYD-2110SB-GE Standartiem

IEEE 802.3, i, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 x Plūsmas Kontroli,

IEEE 802.1 af DTE Strāvas izmantojot MDI Viļņa Vienā Režīmā: 1310nm,1550nm Ostas Vienu RJ45 pieslēgvietas, Vienu Dzīslu(SC) Network Media 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 metru), 100BASE-TX: Cat5 vai vairāk UTP (≤100 metru) uz Priekšu Režīmā, Glabāt un pārsūtīt LED Indikators

PWR: Green Izgaismotas norādīt vienības darbojas saskaņā ar normālā darbība

TX Saite/ACT: Green Izgaismotas norāda, saņem saiti impulsus, kas rodas no atbilstoša

vara ierīci, un mirgo, kad dati tiek nosūtīti / saņemti

FX Saite/ACT: Green Izgaismotas norāda, saņem saiti impulsus, kas rodas no atbilstoša

optisko ierīci, un mirgo, kad dati tiek nosūtīti / saņemti

1000M: Green Izgaismotas, kad datu paketes

tiek pārnestas 1000 Mbps Barošanas DC5V vai 12V Vides aizsardzības prasības Ekspluatācijas Temperatūra: 0°C~+70°C

Uzglabāšanas Temperatūra: -45°C Līdz+95°C

Relatīvais Mitrums: 0~95% (bez kondensācijas) Pārraides Attālums Šķiedras: Single Mode,20km; UTP: Cat.5/6, 100m Diemension 11cm*7cm*2.5 cm

Tagi: 10gb slēdzis, Šķiedras, ftth, slēdzis fibra rūpniecības, šķiedras slēdzis, Gigabit Switch, 10 gb switch, tīkla slēdzi, enc28j60, vm

© Lnssinfo.lv. Visas Tiesības Aizsargātas