• Sākotnējā LQ104V1DG5B LCD ekrāns

Sākotnējā LQ104V1DG5B LCD ekrāns

  • €40.37
  • €42.49

Saistītie Produkti

Produkta apraksts

  • Bezvadu Sakari: IR
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Izmantošana: Auto

Ja Vēlaties Šo Preci,Lūdzu, Pievienojiet To Savu Vēlmju Sarakstu, Ja Jums Patīk Mūsu Veikals,Lūdzu, Pievienojiet To Uz Jūsu Veikalu Saraksts.

Mēs piedāvājam Lielu, Lai Lielas Atlaides ,Ja Jums Ir kādi jautājumi, Lūdzu, Sazinieties ar Mums, Paldies ļoti daudz!!!

1.Mikroshēmas varētu būt kopēts: 2260(visi ražotāji);2262(Visi ražotāji);PT2264, 5326(Visi ražotāji);SC5262, HT600, HT680, HT6207, HT6010, HT6012, HT6014, SMC918series,527(Visi ražotāji);1527(Visi ražotāji);2240(Visi ražotāji);HCS101, HCS200HCS201(daļa kodu),HCS300HCS301(daļa kodu), daļa vienas mikroshēmas mikrodatoru.......... 2.Kods tīrīšanas veids: Nospiediet atbloķēšanas pogas un bloķēšanas poga, tajā pašā laikā(daži čaulas pogu uz augšu un leju pogas), pēc LED indikators mirgo trīs reizes, atlaist kādu no pogām, kamēr citi ir tur nospiežot, un pēc tam nospiediet atbrīvots pogu trīs reizes, LED indikators, kas stāsies ātri mirgo statusu.Šajā laikā visi atmiņas datiem, ir notīrīti, iztīrīti, tālvadības pults nebūs apgaismojums LED indikators nav svarīgi, kas, nospiediet pogu. 3. Kopiju metode: ar Vienu roku saglabā sākotnējo tālvadības pults, savukārt vēl saglabā kopiju tālvadības pulti, divas tālvadības pultis, jānovieto cik vien iespējams (ideāli ir likt divas tālvadības pultis, uz rakstāmgalda blakus ar nulles attālumā), attiecīgi nospiediet taustiņu uz leju pogas kopēt, kad LED indikators ātri mirgo pēc tam, kad trīs mirgo, šis eksemplārs ir veiksmīgas, citas galvenās darbības metodes ir tādas pašas.Daži tālvadības pults ir mazāks pārraides jaudu, tā oriģinālo tālvadības pulti, jāliek atpakaļ kopēt tālvadības pulti, kas tiks ekspluatēta.Klātbūtne troksnis, tā vajadzētu izvairīties no iejaukšanās darboties, Ja kopija nav veiksmīgs, tas būtu recopy pēc klīringa kodu. 4. Iezīmes jaunu kopiju tālvadības pults: Ar četrām pogām varētu attiecīgi kopēt četru dažādu veidu čipus, Kas ir tālvadības kontroli, var darboties četru dažādu veidu aprīkojumu.Frekvence ir no 270MHz, lai 434MHZ un vairāk nekā desmit frekvenču punktus.Ātrāk kopiju datu ātrums, nav viegli zaudēt kods, tālumā. 5.Klīringa metode: Vienlaikus turēt nospiestus abus taustiņus, lai atbloķētu un bloķēšanas (daži apvalks ir uz augšu un uz leju divas atslēgas), LED mirgo trīs reizes, atbrīvošanas jebkura poga nospiesta, citas nav brīvs, noklikšķiniet uz atbrīvošanas pogu trīs reizes, LED indikators, kas ienāk gaisma mirgo statusa strauji.Šajā laikā, atmiņas dati tiek nodzēsts pilnībā.Pēc tam, kad dati ir izdzēsti, tālvadības pults, nebūs gaismas, saskaņā ar kuru poga ir nospiesta.

Tagi: gree tālvadības pults, es plug smart, 433 kopija, junker, tālvadības pults universālā mācību, katla kontroli, universālā tālvadības pults mācību de, uzziniet universālā tālvadības pults, smart ligzda, daudzfunkciju notepad

© Lnssinfo.lv. Visas Tiesības Aizsargātas