LNSS sacensību 2018. kopvērtējums

Šī gada LNSS sacensību kalendārs un sacensības ir oficiāli noslēgušās un ir apkopoti arī gala rezultātu tabula.
Individuālajā vērtējumā visu godalgoto trijnieku aizņēma Strazdumuižas Internātvidusskolas pārstāvji. Trešo vietu ar 80 punktiem izcīnīja Aigija Tērauda. Otrajā vietā ar 107 punktiem Deniss Ovsjaņņikovs.
Savukārt arī šogad par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Kaspars Biezais, kurš sakrāja 121 punktu.
Ļoti interesanta cīņa bija komandu kopvērtējumā par trešo vietu, kur visu izšķīra pāris punktu starpība. Tādā veidā ar trešo vietu varam apsveikt Strazdumuižas TO komandu, kurai 103 punkti. Otrajā vietā šoreiz Liepājas Neredzīgo sporta klubs “Ezerkrasts” ar 258 punktiem.
Kā jau var noprast par komandu kopvērtējuma čempioniem kļuva Strazdumuižas internātvidusskolas komanada ar 956 punktiem.
Jau janvārī startēs jaunā 2019. gada sezona, kurā visiem sportistiem novēlam veiksmi un meistarību, protams, panākumus.