2019. gada sacensību kalendārs

Nr. Sacensības Norises laiks Vieta Atbildīgā persona Dokumenti
1. LNSS čempionāts Slēpošanā 25. Janvāris Rīga Valdis attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
2. LNSS čempionāts Ziemas vieglatlētika 9. Februāris Rīga Valde attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
3. LR ziemas čempionāts airēšanā 16.-17. Februāris Jūrmala Artūrs K. format_list_numberedRezultāti
4. Šoudauna 1. posms 2.-3. Marts Rīga Valde imageBildes
format_list_numberedRezultāti
5. LNSS čempionāts peldēšanā 22. Marts Inčukalns Kaspars attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
6. LNSS čempionāts spēka trīscīņā 30. Marts Rīga Artūrs
/
Konstantīns
attachmentNolikums imageBildes
7. LNSS kauss Golbolā 13. Aprīlis Rīga Valde imageBildes
format_list_numberedRezultāti
8. Šoudauna 2. posms 27.-28. Aprīlis Liepāja Raimonds imageBildes
format_list_numberedRezultāti
9. LNSS čempionāts Tandēmu riteņbraukšanā 16. Maijs Rīga Valde attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
10. Rīgas Maratons 19. Maijs Rīga
11. LNSS čempionāts vieglatlētikā 25. Maijs Jelgava Valde attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
12. LNSS kauss šahā un dambretē 15. Jūnijs Rīga Artūrs B. imageBildes
format_list_numberedRezultāti
13. Liepājas dzintars 25.-28. Jūlijs Liepāja Valde imageBildes
format_list_numberedRezultāti-1 format_list_numberedRezultāti-2
14. Vienības brauciens 1. Septembris Sigulda attachmentNolikums format_list_numberedRezultāti
15. Šoudauna 3. posms 14.-15. Septembris Liepāja Valde attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
16. LNSS čempionāts Golbolā 30. Novembris Rīga Valde attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
17. Šoudauna fināls 19. Oktobris Liepāja Raimonds attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
18. LNSS čempionāts Novusā 26. Oktobris Rīga Artūrs B. attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
19. Šoudauns komandām 9. Novembris Liepāja Raimonds attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
20. LNSS čempionāts Šahā un dambretē 23. Novembris Rīga Artūrs B. attachmentNolikums imageBildes
format_list_numberedRezultāti
21. SASS vecgada balva (airēšana) 14. Decembris Jūrmala Artūrs
Starptautiskās sacensības
Nr. Sacensības Norises laiks Vieta Valsts
1. Starptautisks Golbola turnīrs Lietuva
2. PISA Open (showdown) 8.-12. Maijs Pisa Itālija
3. 3rd BSC Prague Showdown Cup 2019 6.-10. Marts Prāga Čehija
4. World Showdown CHAMPIONSHIP 1.-9. Oktobris Olbija Itālija
5. 2019 World Para Athletics Championships 7.-15. Novembris Dubaja AAE