20.05.2019 21:35

Tandēmu riteņbraukšana 2019 Biķerniekos


16. maijā Biķernieku sporta kompleksa trasē norisinājās tandēmu riteņbraukšanas sacensības. Šogad startēja rekordliels skaits ekipāžu-17.
Jauniešu konkurencē starp 8 ekipāžām labākās trīs bija Raivo Vedējs(Skola) kopā ar Mārtiņu Čampu, kuri vienu pilno Biķernieku trases apli nobrauca 10:20 minūtēs. Otrajā vietā Artūrs Korjaks(Skola) ar Kristaps Kozlovs 10:07 minūtes. Visbeidzot par uzvarētājiem jauniešu konkurencē kļuva Kristers Avotiņs(Skola) kopā ar Artūru Kalniņu. Uzvarētāju laiks 10:05 minūtes. Tātad tikai 2 sekundes šķīra pirmo un otro vietu.
Jaukto un sieviešu apvienotajā ieskaitē trīs labākās ekipāžas bija sekojošas. Trešajā vietā Andris Kalniņš(Strazdumuižas TO) kopā ar Arīnu Dudinu. 2 trases apļus veicot 34:33 minūtēs. Otrajā vietā Ludmila Biezā(Rīgas TO) un Sandra Bondare ar laiku 29:28 minūtes. Tikmēr par uzvarētājiem šajā ieskaitē kļuva Liāna Grigorjeva(Skola) un Vladimirs Priede. Laiks 25:25 minūtes.
Vīriešu konkurencē trešo vietu ar laiku 22:14 minūtes izvcīnīja Raimonds Briežkalns(Ezerkrasts) un Mārtiņš Čampa. Otrā vieta Aivars Lībergs(Ezerkrasts) un Artūrs Kalniņš ar laiku 21:59 minūtes.
Par uzvarētājiem vīriešu konkurencē šogad kļuva Andris Ošāns(Rīgas TO) kopā ar Kristapu Kozlovu. Viņu laiks 21:54 minūtes. Tātad arī šeit uzvarētājs izšķīrās tikai finiša taisnē.
Noteikti lielu paldies jāsaka sacensību pilotiem- Artūram Kalniņam, Mārtiņam Čampam, Vladimiram Priedei, Kristapam Kozlovam, Kārlim Baueram un Arīnai Dudinai, kuriem bija jāveic pat vairāki braucieni.

Rezultāti

Bildes