14.12.2019 14:55

Spēka turnīrs


Piektdien 13. decembrī, Latvijas Neredzīgo biedrības SIA “Rehabilitācijas centrs” telpās norisinājās, nu jau trešā gadskārtējā spēka izturības pārbaude “Spēka turnīrs 2019”, ko organizēja Latvijas Neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas teritoriālā organizācijas sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo sporta savienību. Sacensības, svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Dalībniekiem trīs piegājienos bija jāspiež svara stienis maksimāli daudz reizes no krūtīm. Šī gada turnīrā piedalījās 11 vīrieši un 4 sievietes, kas ir nedaudz mazāks dalībnieku skaits nekā pagājušajā gadā, tomēr bija vērojams visu dalībnieku rezultātu pieaugums un vingrinājuma izpildes kvalitātes uzlabojums.

            Jau trešo gadu pēc kārtas, uzvarētāji palika nemainīgi: Sieviešu konkurencē- Jeļena Bergmane ar rezultātu – 189 reizes, un vīriešu konkurencē - Roberts Briedis – rezultāts 216 reizes.  Otro vietu ieguvēji: sievietēm - Lolita Korjapina – rezultāts 124 reizes un vīriešiem - Kaspars Biezais – 189 reizes. Turnīrā trešās vietas izcīnīja: sievietēm – Ludmila Biezā ar rezultātu - 93 reizes, un vīriem – Vitālijs Pašegorovs – rezultāts 147 reizes.

            Pārējie rezultāti ir redzami pielikumā.

            Sacensību rīkotāji pateicas brīvprātīgajam tiesnesim Baibai Briģei par nesavtīgu palīdzēšanu sacensību norises laikā un visiem, kuri ieguldījuši savus spēkus turnīra organizēšanā.

 

Bildes

Rezultāti

 

Autors: Kaspars Biezais