12.12.2017 21:14

Spēka turnīrs


Piektdien, šī gada 8. decembrī, Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) rehabilitācijas centra sporta zālē norisinājās „Spēka turnīrs”, kuru rīkoja LNB Rīgas pilsētas teritoriālā organizācija sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo Sporta savienību un SIA „Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrs”.

Sacensības tika rīkotas, lai dažādotu cilvēku ar redzes traucējumiem ikdienas treniņu un dotu iespēju sacensties savā starpā, kā arī ar citiem cilvēkiem, kuri bija aicināti piedalīties sacensībās.

Sacensībās dalībniekiem bija tikai viena disciplīna – svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu. Vīriešiem vingrinājums bija jāizpilda ar svara stieni, kas bija aptuveni puse no sava svara, bet sievietēm –  viena ceturtdaļa no sava svara. Sacensību uzvarētājs tika noskaidrots trīs piegājienu summā.

Sacensībām bija pieteikušies negaidīti daudz dalībnieku, 15 vīrieši un 4 sievietes. Sacensību dienā gan ieradās mazāk – 14 vīrieši un 2 sievietes. 

Starp sievietēm pārliecinoši spēcīgākā, ar 229 reizēm, bija Jeļena Bergmane. Vīriešiem, ar197 reizēm, spēcīgākais izrādījās Roberts Briedis.

Visi sacensību dalībnieki saņēma diplomus un mazas balviņas. Pirmo trīs vietu ieguvēji gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē saņēma diplomus medaļas un balvas. 

Paldies visiem, kas iesaistījās turnīra organizēšanā un norisē.

Rezultāti

Bildes