16.04.2019 21:08

LNSS kauss golbolā 2019


13. aprīlī Cēsīs norisinājās 1. LNSS kauss golbolā. Rudens pusē būs arī Latvijas čempionāts golbolā. Uz sestdienas secensībās pieteicās 4 komandas, viena  no komandām startēja arī no Lietuvas, ar kuriem ir iesākta pietiekami veiksmīga savstarpēja sadarbība.
Komandas no sākuma izspēlēja apļa turnīra, pēc kura sekoja arī spēles par kausiem. Kā jau to varēja paredzēt tieši viesi no Lietuvas kluba “Vējas” ar savu līderi Normantu Krušinski rādīja vislabāko sniegumu un grupu spēlēs salīdzinoši vienkārši apspēlēja Latvijas komandas. Taču savstarpējos Latvijas komandu mačos gan bija vērojama diezgan līdzīga cīņa. Par labāko Latvijas komandu šajā turnīrā kļuva “Wendi”, kuras balstus turēja 2 cēsinieki Ziedonis Mazūrs un Normunds Dupužs. Turnīra finālspēlē pirmajā daļā “Wendi” spēja turēt līdzi arī Lietuvas komandai, tomēr augstu līmeni neizdevās noturēt līdz galam un zaudējums 2:12.
Toties ļoti dramatiska izrādījās cīņa par trešo vietu kur “Skolas” golbolisti atspēlēja 4 vārtu deficītu un spēles izskaņās izrāva uzvaru pār Strazdumuižas pārstāvjiem, neskatoties un lielisko Kaspara Biezā sniegumu. Skolas komandas labākais golbolists bija Deniss Ovsjaņņikovs, kurš aiz Normantas un Kaspara kļuva par turnīra trešo rezultatīvāko spēlētāju.
Golbolā noteikti tiekamies jau gada otrajā pusē Latvijas čempionātā.

Rezultāti

Bildes