19.12.2019 20:59

LNSS kausa kopvērtējums 2019

Šogad LNSS sacensību individuālā kopvērtējuma ieskaites punktus kopumā izcīnīja 91 sportists.

Visinteresantākā cīņa beigās izvērtās par kopvērtējuma otro pozīciju, kur tikai pašā finiša taisnē Deniss Ovsjaņņikovs no Skolas par 2 punktiem apsteidza Aigiju Tēraudu arī no Skolas.

Aigijai 116 punkti, Denisam 118.

Tikmēr jau ierasti par kopvērtējuma uzvarētāju šoreiz ar 138 izcīnītiem punktiem kļuva Kaspars Biezais no Skolas.

Jāsaka, ka Skolas komandas dominance bija diezgan jūtama, jo no top 10 sportistiem 7 ir no Skolas.

Runājot par komandu kopvērtējumu pie ieskaites punktiem tika 12 komandas. Interesantākā cīņa bija par 3. vietu , kur “Redzi Mani”, tikai par 8 punktiem apsteidza Strazdumuižas komandu - 206 pret 198

Otrajā vietā Liepājas “Ezerkrasts” ar 306 punktiem.

Kā jau var nojaust par absolūtiem uzvarētājiem kļuva Skolas komanda ar 1071 punktu.

Novēlam visiem , lai jaunajā LNSS sezonā izdodas sasniegtus jaunas virsotnes.