25.02.2020 20:49

Jantarnij set 2020


Aizvadītajā nedēļā Krievijā, Kaļiņingradā norisinājās 3. starptautiskais
šoudauna turnīrs “Jantarnij set 2020”. Kā jau tas ierasts arī pulciņš Latvijas šoudaunistu ņēma dalību turnīrā. Pavisam precīzi astoņi.
Turnīrā kopumā startēja 57 dalībnieki. No Latvijas spēlētājiem visaugstāko vietu ieguva pagājušā gada čempions Deniss Ovsjaņņikovs, aizspēlējoties līdz 5. vietai. Vēl divdesmitniekā spēja tikt Imants Elstiņš, iegūstot 20. vietu. Pārējie mūsu spēlētāji gan palika aiz labāko trīsdesmitnieka.
Jāsaka, ka ir viela pārdomām drošvien daudziem spēlētājiem no Latvijas, jo ir acīmredzami tas, kas Krievijas spēlētāju vidējais līmenis attīstās krietni straujāk nekā mūsu šoudaunistu vidējais līmenis. To spilgti  apliecināja šis turnīrs, kurā vairāki mazpazīstami Krievijas šoudaunisti iekļuva labāko 8 spēlētāju skaitā. Par turnīra lielāko sensācija kļuva bibliotekāre no Permas – Jūlija Gorbunova, kas pusfinālā pārspēja Baltkrievijas čempionu un pasaules reitinga 6. raketi Sergeju Škibeļu.
Finālā gan emocijas un veiksme pietrūka, lai uzvarētu Vladislavu Lapčenko, kuram šoreiz padevās varens turnīrs. Tikmēr 3. vieta Marinai Galuzovai, kas arī pēc bērna dzimšanas turpina apliecināt savu klasi.
Citādi turnīra rīkotāji atkal noorganizēja lieliskas gan atklāšanas , gan noslēguma ceremonijas, vienu no specbalvām piešķirot arī mūs pašai Lindai Bumbierei.

Bildes

Rezultāti