26.07.2017 21:04

Baltijas šovdauna līgas posms Liepājā


Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās Baltijas šovdauna līgas otrais posms. Jau atkal 9 spēlētāji divās dienās izspēlēja apļa turnīru un noskaidroja labākos posmā, protams, cīnoties arī par vietām kopvērtējumā.

Latvijas komandas sastāvā bija atgriezusies Liene Fībiga, kura gan startēja apslimusi. Tas iespējams viņai neļāva līdz galam parādīt savu labāko sniegumu, tomēr, ar savu cīņas sparu Liene aizcīnījās līdz 4. vietai posmā, zaudējot vien posma pirmajam trijniekam. Jāiemin, ka trim spēlētājiem (no otrās līdz ceturtajai vietai) šajā posmā bija vienāds izcīnīto punktu skaits.

Savas mājas sienas šoreiz nepalīdzēja liepājniekam Raimondam Briežkalnam, kuram pie uzvarām izdevās tikt tikai otrajā spēļu dienā, kas beigās posmā deva 6. vietu.

Šoreiz trūkstot atsevišķās spēlēs veiksmei pie nevienas uzvaras posmā neizdevās tikt Jurim Strazdiņam. Līdz ar to jāsecina, ka pirmoreiz Baltijas līgas posmos Latvijas pārstāvjiem jāiztiek bez pirmā trijnieka.

Lielisku posmu toties šoreiz aizvadījas Igaunijas pārstāvji abi tiekot posmā trijniekā. Ališer Hozjazinov pie tam uzvarēja visās turnīra spēlēs.

Kopvērtējumā arī pirmais ir Ališers, otrais Mindaugas Dvylaitis no Lietuvas un trešais Robert Latt no Igaunijas. Latvijas Raimonds Briežkalns ir 4. vietā.

Galīgo vietu izkārtojumu noteiks finālposms Tartu oktobra beigās.

 

Rezultāti

Bildes