13.06.2017 02:30

Alūksnes šovdauna posms 2017


Alsviķos, Alūksnes novadā aizvadītājā nedēļas nogalē tika aizvadīts sezonas trešais posms Latvijas čempionātā šovdaunā individuālajā vērtējumā. Beidzot tika sagaidīta arī Latvijas šovdauna labākā spēlētāja Ziedoņa Mazūra dalība.

Posmā spēlēja arī otra mūsu šovdauna līdere Liene Fībiga. Spēlēja neskatoties uz to, ka bija kājas savainojums, kas varēja būtiski ietekmēt sniegumu turnīrā.

19 spēlētāji divās dienās izspēlēja 82 spēles. Grupu turnīrā interesantākā spēle par pirmo vietu grupā izvērtās starp Denisu Ovsjaņņikovu un Raimondu Briežkalnu, kurā šoreiz pārāks bija Deniss.

Otrajā kārtā noteikti jāizceļ vēl viena Raimonda spēle, kurā viņš rādīja lielisku sniegumu pret Ziedoni, tomēr līdzīgā cīņā pārāks izrādījās Ziedonis.

Spēlēs par godalgotajām vietām noteikti jāizceļ vēl viens Ziedoņa un Raimonda savstarpējais duelis, kur zaudējot pirmo setu Ziedonis tomēr spēja glābt spēli un iekļūt finālā.

Noteikti jāatzīmē Lienes Fībigas sniegums, kura ar visu kājas savainojumu spēlēja tiešām lieliski, it īpaši aizsardzībā. Pusfinālā salaužot Denisa Ovsjaņņikova pretestību viņa tika finālā, kas nozīmēja 10 finālu pēc kārtas Latvijas čempionātā!

Tā visa rezultātā beidzot Latvijas čempionātā atkal varējām vērot lielo finālspēli starp Ziedoni un Lieni. Abi spēlētāji rādīja lielisku sniegumu. Cīņa bija līdzīga no sākuma līdz beigām un to izsaka arī rezultāts – attiecīgi 11:9, 10:13, 6:11 un 12:10 Ziedoņa labā. Šis noteikti bija viens no labākajiem fināliem Latvijas čempionāta posmos.

Septembrī, Daugavpilī tiks aizvadīts Latvijas čempionāta 4. posms.

Rezultāti

Bildes