05.09.2017 21:39

27. Latvijas Vienības brauciens

3. Septembrī Siguldā norisinās tradicionālais Latvijas Vienības brauciens. Tas ir pasākums kas vieno visus Latvijas riteņbraukšanas entuziastus jau 27. gadu pēc kārtas. Sacensībās bija iespēja startēt 4 dažādās distancēs – sporta, MTB, retro un tautas braucienā.

Šogad šajā grandiozajā pasākumā startēja arī trīs LNSS tandēmu ekipāžas. Visas komandas izvēlējās 36km garo tautas distanci Ar augstāko starta numuru startēja Andris Ošāns ar savu stūrmani. Viņi trasi pievarēja 1h:28min:20s un ieņēma 1790. vietu. Deniss Ovsjaņņikovs ar stūrmani Vladimiru Priedi startēja no pēdējā starta koridora un ierindojās 1984 vietā ar rezultātu 1h:31min:38s. Savukārt visaugstāko rezultātu uzrādīja Edgars Kļaviņš ar Artūru Kalniņu, kuri izcīnījās cauri burzmai un sasniedzot finišu pēc 1h:20min:41s ieņēma 1312. vietu.

Šīs sacensības kalpoja kā labs sagatavojošais brauciens 29. septembrī paredzētajam LNSS tandēmriteņbraukšanas čempionātam, kurš norisināsies Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Ceram sagaidīt lielu atsaucību ne tikai no sportistiem, bet arī no līdzjutējiem. Uz tikšanos!