28.03.2019 20:55

2019. gada LNSS peldēšanas čempionāts

Šī gada 22. martā, Inčukalna sporta kompleksā, notika LNSS peldēšanas čempionāts, kuram sākotnēji bija pieteikušies 21 dalībnieks no 5 organizācijām, tomēr startēja 16 sportisti.
Sacensības notika 7 dažādās distancēs: jaunākajā grupā 25m brīvais stils un 25m krauls uz muguras, kurās par uzvarētājiem kļuva: zēniem – Raivo Vedējs un meitenēm – Una Evelone, kuri pārliecinoši uzvarēja abos savos peldējumos.
Vislielākā konkurence, kā ierasts, bija 50m brīvajā stilā vīriešiem, kurā uzvaru sev nodrošināja vienīgais NSK „Elpa” pārstāvis Jevgēnijs Saharovs.  Vidējā vecuma grupā, šajā pašā distancē ātrākais bija Artūrs Korjaks, kurš startēja vidējā vecuma grupā, neskatoties uz to. ka atbilst jaunākās grupas vecumam. Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Jeļena Bergmane, lielu gabalu aiz sevis atstājot pārējās konkurentes. Vidējā vecuma grupā uzvarētāja Sindija Knoka, kura ieņēma arī otro vietu sieviešu vidū.
50m kraulā uz muguras uzvaru svinēja Viktors Sergejevs, tikai nedaudz aiz sevis atstājot otrās vietas ieguvēju vīriešu konkurencē un pirmās vietas ieguvēju vidējā grupā Kristoferu Avotiņu. Starp sievietēm 50m kraulā uz muguras pārliecinoši ātrākā izrādījās Sindija Knoka, kura saņēma zelta medaļu arī vidējās grupas ieskaitē.
50m brasā starp vīriešiem, savu otro zelta medaļu izcīnīja Viktors Sergejevs. Vidējā vecuma grupā par labāko šajā stilā izrādījās Artūrs Korjaks. Sieviešu grupā un vienlaicīgi arī vidējās grupas uzvarētāja izrādījās viena sportiste – Sindija Knoka, papildinot savu ieguvumu vēl ar divām zelta medaļām.
Vienīgā sacensību dalībniece un arī uzvarētāja, kura peldēja 50m „taurenīti” bija Jeļena Bergmane,
100m brīvajā stilā uzvaras izcīnīja Jevgēnijs Saharovs – vīriešiem, un Jeļena Bergmane – sievietēm.
Kopumā sacensības tika aizvadītas ļoti raiti un draudzīgā gaisotnē, kas dalībniekiem radīja pozitīvas emocijas.
Liels paldies atsaucīgajam Inčukalna sporta kompleksa personālam, kas neatsaka palīdzību sacensību organizēšanā.